נותנים חיים
קרן תלי
על אודות | צרו קשר | דף בית

בחני את עצמך

היחס שלי לחתימה על כרטיס תורם

השאלון מיועד לנשים שעדיין לא חתמו על כרטיס אדי (כרטיס תורם). בעזרת השאלון תוכלי לבחון את היחס שלך לחתימה על כרטיס אדי. סמני לצד כל היגד את מידת הסכמתך עמו. לאחר שסיימת למלא את השאלון, לחצי על הכפתור "לבחירה ותוצאות".

1. תרומת איברים מצילה חיים2. בדת היהודית תרומת איברים היא מצווה3. תרומת איברים אינה פוגעת בכבוד המת4. גם אם אתרום איברים, אוכל לקום לתחייה כשיבוא המשיח5. יש לקבוע את התור להשתלה על פי קריטריונים רפואיים בלבד6. תרומת איברים היא ניצול מיטבי של גוף האדם. כך אפשר להשתמש בגוף גם לאחר המוות7. חתימה על כרטיס תורם היא המעשה הנכון8. פעולות רפואיות להצלת אדם נעשות ללא קשר להיותו חתום על כרטיס תורם9. רופאים עושים הכול כדי להציל חיי אדם, ורק כשאין כל סיכוי קובעים מוות מוחי10. טוב שאפשר להתחרט ולבטל את החתימה על כרטיס תורםלבחירה ותוצאות

תוצאות: מתוך 50

את מתנגדת לרעיון של תרומת איברים, ולכן עד היום לא חתמת על כרטיס תורם. כדי לבחון את העמדות שלך את מוזמנת לגלוש באתר ולגלות עוד עובדות ומידע בנושא.

לחתימה על כרטיס תורם לחצי על הכפתור העגול בראש העמוד
את מהססת. יש בנושא תרומת איברים כמה סוגיות שמרתיעות אותך, ולכן עד היום לא חתמת על כרטיס תורם, ועם זאת יש בך פתיחות ורצון ללמוד עוד על הנושא. כדי לבחון את העמדות שלך את מוזמנת לגלוש באתר ולגלות עוד עובדות ומידע בנושא.

לחתימה על כרטיס תורם לחצי על הכפתור העגול בראש העמוד
את מתלבטת. תרומת איברים חשובה בעיניך ומדי פעם את חושבת לחתום על כרטיס תורם, אך יש נקודות שעדיין מונעות ממך לעשות זאת. כדי לבחון את העמדות שלך את מוזמנת לגלוש באתר ולגלות עוד עובדות ומידע על הנושא.

לחתימה על כרטיס תורם לחצי על הכפתור העגול בראש העמוד
את תומכת בתרומת איברים, ונראה שמעט התלבטויות שעדיין יש לך אינן צריכות למנוע ממך לחתום על כרטיס תורם. לפרטים נוספים את מוזמנת לגלוש באתר.

לחתימה על כרטיס תורם לחצי על הכפתור העגול בראש העמוד
את תומכת בתרומת איברים ומכירה בחשיבותה ולכן כדאי שתחתמי על כרטיס תורם.

לחתימה על כרטיס תורם לחצי על הכפתור העגול בראש העמוד
האתר הופק בסיועו הנדיב של:
הקדש בן טייטל
Ben Teitel Trust
עיצוב: סטודיו קרמל  |  תיכנות: entry
כל הזכויות שמורות © אתר נותנים חיים, קרן תל"י
קרן החינוך למען בתי-ספר תל"י
לגלישה מיטיבית באתר מומלץ להשתמש בדפדפנים: ie8+, firefox4+, chrome